0216 574 68 69

Kariyer

İnsanları ikiye ayırabiliriz; Farkında olanlar ve farkında olmayanlar.

Dünyanın, gelişmelerin, teknolojilerin, sosyal gerçeklerin ve değişik birçok konunun farkında olmak bunları olabildiğince anlamaya çalışmak insanlarda büyük bir meziyettir. Kısacası bizi belki de insan yapan en önemli unsurlardan biridir.

Farkında olan insanların hepsinde gördüğümüz ortak bir özellik ise daima kendini geliştirme isteği ve içgüdüsüdür. Kendinizi ve kariyerinizi geliştirmek istiyorsanız IQ’nuz kadar EQ’nuzu da (yani duygusal zeka’nızı) geliştirmeniz gerekir. Aynı zamanda belki de farkında olmadığımız veya farkında olup da gerekli önem vermediğimiz konuları sizlere tekrardan hatırlatmaya çalıştık.

SARA ENERJİ olarak hedefimiz, sahip olduğumuz kalite ve marka anlayışıyla, Enerji , bilgi ve iletişim sektörünün lider firması haline gelmektir. Bu hedef doğrultusunda, İnsan Kaynakları politikamızı, iyi eğitim almış kalifiye personel alımını gerçekleştirmek, personel memnuniyetini sağlamak ve kariyer planlaması uygulamaları, eğitimler ile kişisel gelişimi desteklemek olarak özetliyoruz.

Ekip ruhunun tüm çalışma şekillerinin üzerinde olduğu inancıyla çalışıyoruz. Biliyoruz ki, iletişime açık, dürüst ve dayanışma içinde hareket eden insan kaynağı, firmamızın daha başarılı adımlar atabilmesi için en önemli koşuldur. Bu vizyon paralelinde insan kaynakları süreçlerimizi şekillendiriyoruz.

 

 

İletişim: İçerenköy Mah Doğan Bey Cad Birman İş Merkezi No 4/12 34752 - Ataşehir/İstanbul +90 (216) 574 68 68 Mail:sirket@saraenerji.com.tr