SARA ENERJİ'de eğitim,  grubun kuruluşundan bu güne koyulan ciro ve karlılık hedeflerine ulaşmak amacıyla personelin bilgi ve beceri geliştirme çalışmasıdır. Yola çıktığımız ilk günden beri öğrenen ve öğreten yapıyı hedef seçmiş bulunuyoruz. Eğitimlerimiz, bireysel ve gruplar halinde şirket içi veya konusunda uzman firmaların desteği alınarak yapılmaktadır.

ORYANTASYON

Oryantasyon programının amacı, gruba yeni katılan çalışanları, şirketin kuruluşundan bugüne tarihi, organizasyon yapısı, çalışma usulleri ve düzeni hakkında bilgi vererek, diğer takım arkadaşları ile tanıştırarak, işe adaptasyon sürecini kısaltmaktır. Gruba katılan yeni personel oryantasyon programını her koşulda alır. Oryantasyon programının aşamaları şöyledir:

SARA ENERJİ tanıtılması, grup şirketlerinin kuruluş amacı, misyonu, vizyonu, değerleri ve organizasyon yapısının aktarılması

Çalışacağı ve diğer departmanlarla ilgili bilgilendirme yapılması

Satış ve Proje Grubu Eğitimleri

Satış ve proje grubu eğitimlerinin amacı, SARA Enerji de faaliyet konusuyla ilgili yeni teknolojilerin çalışanlara kazandırılarak katma değerli hizmetlerin müşterilere sunulmasını sağlamaktır.

 


Copyright © 2021  Tüm Hakları Saklıdır. Sara Enerji A.Ş.