Önce “İnsana Saygı” anlayışını tüm faaliyet alanlarımızda benimseriz.

“İş Ahlakı” temel iş ilişkileri anlayışımızı kapsar.

Daima karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde iletişim kurmanın öneminin farkındayız.

Tüm yönetici ve çalışanlarımız ile eğitimin gücünün ve yaşam boyu sürekli olması gerektiğinin farkındayız.

“Ayrıcalıkların Başladığı Yer” sloganımız hem yaşam biçimimiz hem de hizmet anlayışımızdır.

Değişen Dünya ile değişmenin gerekliliğinin, öneminin ve yeniliklere öncü olmanın gururlu bilincindeyiz.

Başarının bireysel olduğu kadar ekip çalışması ile de doğrudan ilgili olduğu inancındayız.

 Çalışanımıza dokunarak, saygılı, eşit ve adil davranırız

 • İletişimimizde açık, samimi ve yapıcı davranırız, Önce insan ilkesiyle çalışır, tebessümü motivasyon için fırsat kabul ederiz. Saygının hâkim olduğu çalışma ortamı oluşturur,  karşılıklı iyi niyet, saygı ve sevgi bağlarını temel alan, karşılıklı hak ve ödevler prensibini kabul eden, çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza dürüst ve adil bir yaklaşım sergileriz.
 • Etik kurallara bağlı ve güveniliriz
  Yasalar ve toplumsal değerler ışığında, adil, dürüst ve ahlak kurallarına uygun davranırız, çalışan ve paydaşlarımızın gizli bilgileri konusunda en büyük hassasiyeti gösteririz, «emanet» gözüyle bakarız,  işimizde uzman olarak hem davranışlarımızla hem bilgimizle güven veririz.
 • Biz olarak sorumluluk bilinciyle hareket ederiz
  Birbirimize saygı gösterir ve güveniriz, başarıyı hepimizin başarısı kabul eder ve bir aile bilinci ile çalışırız, ” biz” olarak takım ruhu ile daha güçlü adımlarla yol alır, çalışanlara ve paydaşlara karşı sorumluluğumuzu bilerek hareket eder, görevlerimizi bu anlayışla yerine getiririz
 • Yenilikleri takip ve teşvik ederiz
  Yeni fikirlere açık olarak, yenilikleri takip eder, inovasyona dayalı çalışma ortamına katkı sağlarız, işimizde fark yaratarak mükemmelliğe ulaşmak için çalışırız, çalışanlarda sürdürülebilirlik anlayışını oluşturur, sürekli gelişimi destekleyerek uyum sağlarız.
 • Çözüm odaklıyız
  Çalışanlarımızı ve Yöneticileri çözümsüz bırakmayız,  sorunları tam anlamıyla irdeleyerek, biz ne yapabiliriz sorusunun cevabını ararız.  Şirket kuralları ve yasalara uygun olarak, adil, kalıcı ve akılcı çözümler buluruz.

Copyright © 2021  Tüm Hakları Saklıdır. Sara Enerji A.Ş.